Intensywny kurs języka angielskiego w Poznaniu

Oferta intensywnego kursu języka angielskiego proponowana przez Studium Językowe UAM to gwarancja najwyższej jakości kształcenia, które zapewnia profesjonalna kadra akademicka. Zajęcia odbywające się 1 lub 2 razy w tygodniu w komfortowych grupach i bazują na praktycznej nauce języka oraz płynnej konwersacji. Kurs kończy się uzyskaniem zaświadczenia, które będzie stanowić dodatkowy atut w każdym CV i zwiększy szansę na otrzymanie wymarzonej pracy, bądź udział w innych ciekawych projektach.

kurs języka angielskiego poznań
obrazek prezentujacy

Kurs języka angielskiego - czego się nauczysz?

Lektorzy Studium Językowego UAM uczą metodą komunikatywną, kładąc nacisk na konwersacje, lecz nie pomijając żadnych kompetencji językowych. Podczas zajęć rozwijane jest także słownictwo oraz znajomość zasad gramatyki. Co ważne, jest to kurs skoncentrowany nie tylko na przyswojeniu języka, ale również na nauce tego, jak skutecznie się go uczyć. Dzięki temu rozwój zdolności przebiega sprawniej i jest znacznie bardziej efektywny. Lektorzy stawiają na systematyczność oraz kompleksowość nauki.

Intensywny kurs językowy z angielskiego - cena

Oprócz nowoczesnego i skutecznego podejścia kurs wyróżnia także korzystna cena. Za intensywny pakiet zajęć w okresie lipiec-wrzesień zapłacimy bowiem jedynie 490 złotych. W cenę zajęć wliczony został test poziomujący, a także pełna profesjonalizmu i entuzjazmu kadra wykwalifikowanych lektorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pasją. Kurs odbywa się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Poznania, co pozwala zminimalizować koszty dojazdu. Istnieje również możliwość kursu online, który z pewnością docenią osoby zabiegane, bądź spoza Poznania.

Kurs z języka angielskiego w Poznaniu - jak się zapisać?

Zapisy na kurs odbywają się telefonicznie bądź mailowo, a przede wszystkim – w przyjaznej atmosferze. W celu jak najlepszego dopasowania do grupy każdy uczestnik bierze udział w teście kwalifikującym, dzięki czemu przekazywane treści odpowiadają poziomowi wcześniejszego przyswojenia języka. Intensywny kurs angielskiego jest ofertą skierowaną do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku czy wstępnego stopnia znajomości języka. Nauka angielskiego w Studium Językowym UAM to szansa na efektywny rozwój oraz świetną zabawę!