Intensywny kurs języka niemieckiego w Poznaniu

Intensywny kurs języka niemieckiego pozwala na szybkie przyswojenie najważniejszej wiedzy zarówno z zakresu słownictwa, jak i gramatyki. Pozwala on na ćwiczenie takich umiejętności, jak pisanie, mówienie czytanie czy słuchanie. Jednak szczególną uwagę przykłada się tu do odbywania konwersacji. To niezwykle ciekawe rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie dużych umiejętności językowych w okresie wakacyjnym - od lipca do września. Nauczyciele akademiccy dbają, by wszelkie zajęcia odbywały się w praktyczny sposób.

kurs języka niemieckiego
obrazek prezentujacy

Kurs języka niemieckiego - do jakich egzaminów przygotowujemy?

Wiedza i doświadczenie profesjonalnej kadry lektorskiej sprawiają, że bariera językowa zostaje przełamana. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku konwersacyjnego charakteru zajęć. Kurs przygotowuje do egzaminów TELC na poziomie B1 i B2. Na samym początku kursu przydział do grup zaawansowania odbywa się za sprawą bezpłatnego testu kwalifikującego. Zajęcia prowadzone są w grupach o optymalnej wielkości. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończonym kursie w Studium Językowym UAM.

Ile kosztuje kurs języka niemieckiego w Poznaniu?

Kurs języka niemieckiego w Poznaniu prezentuje się bardzo korzystnie pod względem ceny. Ilość korzyści, które za sobą niesie czynne uczestnictwo w tego rodzaju zajęciach, jest niemal niezliczona. Biegłość w posługiwaniu się językiem niemieckim stanowi niezwykle cenną umiejętność, szczególnie na rynku pracy czy podczas podróży. Kurs w Studium Językowym UAM jest inwestycją w przyszłość zarówno pod względem swoich kompetencji, jak i możliwości komunikacyjnych. Koszt zajęć może ulec zmianie w przypadku, gdy liczba osób w grupie będzie mniejsza niż zakładana.

Kurs z języka niemieckiego w Poznaniu - jak się zapisać?

Aby móc władać językiem niemieckim na poziomie B1 bądź B2, wystarczy zapisać się na nasz kurs w Studium Językowym UAM. W tym celu należy zadzwonić na wskazany numer, do miejsca odpowiedzialnego za tę kwestię. Wygodną formą jest także poinformowanie o swoich planach dotyczących zapisu drogą mailową. Studium Językowe UAM znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w samym centrum Poznania. Sprawia to, że dojazdy na zajęcia nie stanowią problemu nawet przy częstotliwości 2 lekcji w tygodniu.